Sektörel / Özel Çözümler

ORKESTRA

Sektörel / Özel Çözümler ORKESTRA

Sektörel Yazılım Çözümlerimiz

 

Standart ürün ve uyarlamalar ile ihtiyaçlarınızın karşılanamadığı durumlarda sizlere sektörel ve özel yazılım çözümleri sunmaktayız.  

Sektörünüze özel sorunları ve çözüm önerilerinizi dinliyoruz ve sizlerle birlikte çözüm oluşturuyoruz. Bu sayede istek ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayan çözümleri kullanıyorsunuz.


Orkestra Özel Yazılım Çözümlerinin Avantajları

 

           Orkestra içerisinde yapılan özel yazılımlar 1. sınıf paket programdaki özelliklere sahip olur.

           Tüm versiyonlarda çalışır.

           Yetkilendirme sistemine dahil olur.

           Sınırsız filtrelemeye sahip olur.

           Sınırsız raporlandırmaya dahil olur.

           Orkestra'nın sunduğu geliştirme ortamı sayesinde kısa sürede projeniz teslim edilir. 

           Kısa proje teslim tarihi sayesinde ekonomik bir çözüm sağlanır.

           Hızlı ve kararlı çalışma yapısı ile sizlere düşük bakım maliyeti ve motivasyon sağlar.


Tıbbi Satış Otomasyonu ( TSO )

 

Orkestra Tıbbi Satış Otomasyonu (TSO) medikal ve ilaç, pazarlayan ve satışını yapan firmalara özel olarak tasarlanmıştır.

Pazarlama ve satış faaliyetlerinin her adımı sistem üzerine detaylı olarak girilmekte ve raporlanabilmektedir.

Çalışma planları ile satış personeli ve işletmedeki personelin günlük, haftalık ve aylık çalışma planları yapılmaktadır. Günlük verilen çalışma raporları ile planlar karşılaştırılmakta ve realizasyon hesabı yapılmaktadır. 

Satış ekibinin zamana dayalı GPS bilgileri ile (mobil telefon ve araçtan gelen GPS bilgisi) günlük çalışma raporu aynı ekran üzerinden takip edilebilmektedir.

Tüm harcama ve yatırımlar, yetkilendirilebilir şekilde saklanabilir. (Kullanıcıların bu bilgileri görmesi, yazdırması vb. tüm işlemler özel olarak yetkilendirilebilmektedir) 


İlaç Takip Sistemi ( İTS )

 

Orkestra İTS yazılım ürünü T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü tarafından standartları belirlenen İTS sistemine uygun olarak geliştirilmiştir.

Orkestra İTS içerisinde karekod ve çizgisel barkod basımları tasarlanabilmektedir. Diğer İTS Çözümlerinden en büyük farkı etiket tasarımı için kullanıcılara arayüz sağlamasıdır. Orkestra Etiket Tasarım aracı sayesinde firma kendi içerisinde kullanacağı etiketleri tasarlayabilmektedir.

Karekod basımı için işletim sistemi tarafından desteklenen herhangi bir yazıcı kullanılabilmektedir.


 İlaç Ruhsat Sistemi

 

Orkestra İlaç Ruhsat Sistemi ilaç firmalarına özel hazırlanmış entegre bir elektronik ruhsat başvuru çözümüdür. İlaç firmalarının kısa sürede hatasız elektronik ruhsat başvurularını tamamlamak için hazırlanan bu sistemde eCTD oluşturma, doğrulama ve yayınlama aynı program içerisinde yapılmaktadır.

Orkestra İlaç Ruhsat Sistemi ruhsat departmanlarında çalışan deneyimli kişilerin istek ve ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiş tamamen yerli bir yazılımdır. Türkiye kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak hazırlanmış olan bu yazılımda, Türkiye kullanımına özgün eCTD özellikleri yer almaktadır.

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2019- ALAMAÇ.