SLX 9250 Serisi Switch Ailesi

EXTREME NETWORKS

SLX 9250 Serisi Switch Ailesi EXTREME NETWORKS

Kurumsal veri merkezlerinin ve hizmet sağlayıcılarının ihtiyaçları için tasarlanmış yerleşik Extreme Fabric Automation ile kompakt sabit form, 32 x 100/40 GbE porta sahip uygun maliyetli Omurga Switch Ailesi.

Veri merkezleri ve bulut hizmeti sağlayıcıları yeni yüksek performanslı sunucuları ve ağ üzerinde dağınık uygulamaları benimsedikçe, kenar ve omurga yapılandırmaları için yoğun 100/40 GbE anahtarlarına giderek daha fazla ihtiyaç duyuyorlar. Geleneksel olarak, altyapının gelişmesi yavaş ilerler ve yeniliğin önünde bir engel oluşturabilir. Veri merkezi yığınının tüm katmanlarındaki esneklikle, BT ekipleri bu ürün ile gereken çevikliği sağlayabilir. ExtremeSwitching SLX 9250 Anahtar, kuruluşların performanstan ödün vermeden bu uygulama ve veri odaklı ağ dönüşümünün bir adım önünde olmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Modern Veri Merkezlerinin İçin Yüksek Performans ve Güvenilirlik

SLX 9250 anahtarlar, 32 MB paket arabelleği, 6,4 Tbps’ye kadar olan anahtarlama kapasitesi ile wire-speed performans amaca yönelik yüksek yoğunluklu 10/25/40/100 GbE sabit form faktörlü anahtarlardır. 32 x QSFP +/ QSFP28 40 GbE/ 100 GbE port sunar ve isteğe bağlı olarak break-out kabloları kullanılarak 128 x 25/10 GbE portu sunar.

Uygulama Entegrasyonu

Bu çözüm ile Extreme tarafından ve/veya üçüncü taraf uygulama ve araçları, VSP 7400 Serisi sistemlerinde açık ve esnek bir biçimde, genişletilmiş ağ servisi olarak sunulabilir. Bu, ayrı bir donanıma ihtiyaç duymadan yerleşik sorun giderme/ analiz araçlarını veya üçüncü taraf ağ uygulamalarını barındırmak için kullanılabilir.

Veri Merkezi Yapı Ağları için Basitleştirilmiş, Yerleşik Otomasyon

Extreme Fabric Automation, en temel yapıdan, en zorlu ağ mimarilerine kadar hızlı kurulum sağlar. 0. gün altyapısını ve 1. gün hizmet sağlama sürecini otomatikleştirerek manuel yapılandırmayı ortadan kaldırır. Daha fazla iş çevikliği elde ederek ve yeni hizmetlerin ve uygulamaların bulut hızında kullanıma sunulmasını hızlandırmayı sağlar.

 

 

Özellikler:

  • Veri merkezi stack yapısının tüm katmanlarında çeviklik sağlar
  • Omurga ve kenar uygulamaları için yüksek yoğunluklu 40 Gigabt ve 100 Gigabit portlar
  • 32 adet 100 Gigabit Ethernet bağlantısı veya 48 adet 25 Gigabit Ethernet bağlantısı
  • Break-out kablosu kullanarak 100 GbE’nin 4 x 25 GbE veya 40 GbE’nin 4 x 10 GbE olarak kullanımı
  • Anahtarlama, Veri Merkezi Yapıları, BGP-EVPN ve VXLAN’ı destekleyen gelişmiş özelliklere sahip tam özellikli SLX işletim sistemi
  • Extreme Uygulama Entegrasyonu ile, üçüncü taraf uygulamaların anahtarlama performansını etkilemeden sağlar
  • Extreme Fabric Automation, Extreme Uygulama Entegrasyonu teknolojisinden yararlanır ve hiçbir ek maliyet olmaksızın tüm yapı genelinde tüm kiracı hizmetlerinin altyapı sağlama ve yapılandırma işlemleri için tak ve çalıştır IP yapılarını etkinleştirir
  • AC ve DC güç kaynağı seçeneği ve Ön/Arka fanlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2019- ALAMAÇ.