Extreme 200 Serisi Switch Ailesi

EXTREME NETWORKS

Extreme 200 Serisi Switch Ailesi EXTREME NETWORKS

ExtremeSwitching 210 Serisi, esnek, ancak yönetimi kolay bir çözümde temel özellikler arayan işletmeler, şubeler ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış, ekonomik, sabit yapılandırmalı bir Gigabit Ethernet L2 anahtar ailesidir.

Seri, 12-, 24- ve 48-port GigabitEthernet anahtarları ve 12-, 24- ve 48-port Gigabit PoE + modelleri dahil olmak üzere altı anahtardan oluşur. Tüm modeller, bağlantı noktası performansı başına engellemesiz Gigabit sağlar ve fiber bağlantı için 2 veya 4 SFP bağlantı noktası içerir. Ek olarak, 12 bağlantı noktalı PoE + ve PoE + olmayan modeller fansız modda çalışabilir ve bu da onları ofis ortamları için ideal hale getirir.

210 Serisi ayrıca birden fazla yönetim seçeneği sunar. Anahtarlar bir web tarayıcısı aracılığıyla kurulabilir veya merkezi provizyon, izleme ve sorun giderme için Extreme Management Center tarafından yönetilebilir. Ve ileri düzey kullanıcılar için 210 Serisi, komut dosyası oluşturma özelliklerinin yanı sıra endüstri standardı bir CLI sunar.

Her Ölçekteki İşletmeler İçin İdeal

ExtremeSwitching 200 Serisi, esnek ancak yönetimi kolay bir çözümde temel özellikler arayan işletmeler, şubeler ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış ekonomik, sabit yapılandırmalı bir Gigabit Ethernet L2/L3 anahtar ailesidir.

Çoklu Ofis Dağıtım Seçenekleri

Seri, bağlantı noktası başına engellemesiz Gigabit performansı sağlar ve fiber bağlantı için 2 veya 4 SFP veya SFP + bağlantı noktası içerir. Ek olarak, 12 bağlantı noktalı PoE + ve PoE + olmayan modeller fansız modda çalışabilir ve bu da onları ofis dağıtımları için ideal hale getirir.

Esnek Yönetim Seçenekleri

200 Serisi ayrıca, tek bir ekrandan kablolu ve kablosuz ağ denetimi için ExtremeCloud aracılığıyla bulut tabanlı yönetim dahil olmak üzere birden çok yönetim seçeneği sunar. Anahtarlar ayrıca bir web tarayıcısı aracılığıyla kurulabilir veya merkezi provizyon, izleme ve sorun giderme için ExtremeManagement tarafından yönetilebilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2019- ALAMAÇ.