ERS 3000 Serisi Switch Ailesi

EXTREME NETWORKS

ERS 3000 Serisi Switch Ailesi EXTREME NETWORKS

Yeni ethernet yönlendirme Anahtarı 3600 ürünleri, donanım performansını ve yazılım kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için en son  ağ anahtarlama mimarisi tasarımındaki gelişmeleri kullanır. Bu ürünler, giriş seviyesi Ethernet Yönlendirme Anahtarı 3000 Serisi için, özellikle geleceğe hazır esneklik açısından önemli bir evrimsel adım sunar ve Etkinleştirilmiş Uç rolü için optimize edilmiştir.

Bir ağın birincil amacı, kullanıcıları kendi ağları ile birbirine bağlamaktır.

Uygulamalar ve en iyi ağlar bunu güvenilir, verimli ve yüksek derecede çeviklikle yapar. Extreme Networks’ün Fabric tabanlı mimarisi, şirketlerin sanallaştırılmış Ethernet Yapısını Veri Merkezinin ötesine, ağın en ucuna kadar genişletmesini sağlayarak kullanıcıların, uygulamaların ve cihazların güçlü entegrasyonunu sağlar.

Geniş anlamda, Ethernet Yönlendirme Anahtarı 3600 ürünleri, uplink bağlantıları için 1 Gigabit Ethernet bağlantı noktası ve 10 Gigabit Ethernet bağlantı noktası karışımı sağlar. Ethernet üzerinden Güç (PoE/ PoE +) destekleyen model çeşitleri de mevcuttur ve tüm modellerde sabit, yüksek verimli bir AC güç kaynağı bulunur. İki farklı bağlantı noktası yapılandırması mevcuttur: 26 bağlantı noktalı ve 50 bağlantı noktalı modeller, her biri PoE veya PoE olmayan biçimde mevcuttur. Ürün yelpazesi aşağıdaki modelleri içerir:

  • ERS 3626GTS – 2 x Combo Gigabit bağlantı noktası ve 2 x 10 Gigabit dahil 24 x Gigabit RJ45 Erişim bağlantı noktası SFP + Uplink bağlantı noktaları ve 2 x 10 Gigabit SFP + çift kullanımlı Stack/ Uplink bağlantı noktaları
  • ERS 3626GTS-PWR + – 2 x Combo Gigabit bağlantı noktası, artı 2 x 10 Gigabit SFP + Uplink bağlantı noktası ve 2 x 10 Gigabit SFP + çift kullanımlı Yığın/ Yukarı Bağlantı bağlantı noktaları dahil olmak üzere PoE + özellikli 24 x Gigabit RJ45 Erişim bağlantı noktası
  • ERS 3650GTS – 2 x Combo Gigabit bağlantı noktası ve 2 x 10 Gigabit dahil 48 x Gigabit RJ45 Erişim bağlantı noktası SFP + Uplink bağlantı noktaları ve 2 x 10 Gigabit SFP + çift kullanımlı Stack/ Uplink bağlantı noktaları
  • ERS 3650GTS-PWR + – 2 x Combo Gigabit bağlantı noktası, artı 2 x 10 Gigabit SFP + Uplink bağlantı noktası ve 2 x 10 Gigabit SFP + çift kullanımlı Stack/ Uplink bağlantı noktaları dahil olmak üzere PoE + özellikli 48 x Gigabit RJ45 Erişim bağlantı noktası

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Enterprise-Class Özellikleri

Zengin özelliklere sahip Ethernet Yönlendirme Anahtarı 3000 Serisi, şube ofisleri ve daha küçük sunucu odaları için optimize edilmiş yeni nesil teknolojiyi kullanır. Fabric tabanlı çözümler için üstünlük sağlamanın yanı sıra geleneksel IP ağ dağıtımlarında mükemmel performans ve çeviklik sağlar.

Esnek Dağıtım Seçenekleri

10, 24 ve 48 bağlantı noktalı varyantlar ile bağımsız ve yığınlanabilir seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Sınıflarda, hastane odalarında veya perakende satış sitelerinde sessiz çalışma için fansız modeller mevcuttur. Yüklemek, yönetmek ve çalıştırmak, herbiri çok kolaydır.

Yüksek Performanslı Esnek Yığınlama

8 birimlik bir yığında 80 Gb/ sn’ye varan sanal backplane kapasitesiyle ölçeklendirme büyüdükçe esnek ödeme sağlayan yığınlama.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2019- ALAMAÇ.