DELL PowerEdge T630 Tower Sunucu

DELL

DELL PowerEdge T630 Tower Sunucu DELL

Çok yönlü ve verimli performans: En yeni Intel® Xeon® işlemci E5-2600 v4 ürün ailesi, DDR4 bellek ve yedi adet I/O yuvasıyla sürücüde kısa yanıt süreleri elde edin.


Genişletilmiş kapasite, eşsiz özellikler: Önceki nesillerle karşılaştırıldığında yüzde 50'ye kadar daha fazla sabit sürücü için destekle PowerEdge T630, posta ve mesajlaşma, tıbbi görüntüleme, sunucu ve masaüstü sanallaştırması ve bütçe bilincine sahip grafik işleme işlevlerini yürüten küçük ve orta ölçekli işletmelere ve uzaktan ofislere yeni özellikler sunar. Maksimum 32 x 2,5" veya 18 x 3,5" sabit sürücüyü destekleyen T630, daha geniş ve daha fazla sayıda posta kutusu depolayabilir ve posta kutusu başına harcadığınız maliyeti önemli ölçüde düşürebilir. Esnek depolama yapılandırmaları, zorlu iş yükü gereksinimlerini karşılamanızı sağlarken geniş sürücü alanı; uygun maliyetli, sunucu içi genişletme olanağı tanır.


Hızlı depolama, hızlı iş bilgileri: Dört adede kadar NVMe Express Flash PCIe SSD ve isteğe bağlı 12 Gb PowerEdge RAID Denetleyici (PERC9), PowerEdge T630'u veritabanı, kurumsal kaynak planlama (ERP) ve karar desteği de dahil olmak üzere IOP gereksinimi duyan çeşitli iş yükleri için ideal kılar. Daha yüksek uygulama hızlandırması ve daha da hızlı veri erişimi için T630, isteğe bağlı SanDisk® DAS Cache'den yararlanabilir. Ayrıca sunucu içi depolama katmanlaması ve çok modlu RAID seçenekleri, VMware® vSAN™ ve Microsoft Depolama Alanları için sanal depolama alanının optimizasyonuna yardımcı olur.


Güçlü GPU hızlandırma: Grafik işlemeden sanal masaüstü uygulamaya kadar dört adede kadar

isteğe bağlı GPU hızlandırıcısı için destek, ek performans ve kapasite olanağı sağlar.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2019- ALAMAÇ.