DELL PowerEdge R730 Raf Tipi Sunucu

DELL

DELL PowerEdge R730 Raf Tipi Sunucu DELL

Neredeyse tüm iş yükünün üstesinden gelin

PowerEdge R730 sunucunun olağanüstü çok yönlülüğü, yalnızca 2U raf alanında mükemmel işlevsellik sunar. Güçlü işlemler, geniş bellek, hızlı depolama seçenekleri ve GPU hızlandırıcı desteğiyle R730, yüksek performans gerektiren çok sayıda ortamda olağanüstü bir performans gösterir.


Sanallaştırma ve bulut uygulamaları

Intel® Xeon® işlemci E5-2600 v4 ürün ailesi ve 24 DIMM'ye kadar DDR4 RAM ile R730, veri merkezleri ve bulut platformları için daha fazla ve daha geniş kapasitede daha yüksek performans gösteren sanal makinelerin sunulması için gerekli olan işleme döngülerine, iş parçacıklarına ve geniş bellek alanına sahiptir.


16 adede kadar 12 GB SAS sürücüler ve yüksek performanslı 12 GB PowerEdge RAID Denetleyici (PERC9), sanallaştırılmış ortamınız için veri erişimini büyük ölçüde hızlandırabilir. Buna ek olarak R730, daha da hızlı veri erişimi için isteğe bağlı SanDisk® DAS Cache uygulama hızlandırma teknolojisinden yararlanabilir.


VDI ve HPC

İki adede kadar 300 W çift genişlikte hızlandırıcılar/GPU'lar seçeneği (Intel® Xeon Phi™, NVIDIA® Tesla® ve AMD FirePro™ arasından seçim yapın), CAD/CAM ve diğer araştırma ve geliştirme uygulamaları gibi grafik ağırlıklı sanal masaüstü altyapısı (VDI) uygulamaları da dahil olmak üzere işleme hızlandırması gerektiren ortamları destekler. Yedi adet PCIe Gen3 genişletme yuvası ve RAID denetleyicisi için özel bir yuva, IO esnekliğini daha da artırarak R730'un BT'de servis olarak (XaaS) sağlayıcıların yanı sıra yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) ve tıbbi görüntüleme çözümleri için ideal bir bilgi işlem düğümü haline gelmesine yardımcı olur.


Güvenilir kurumsal işleme ve karar desteği

Popüler boyutlu 2S/2U R730, işletme açısından kritik önem taşıyan uygulamalar için ölçeklenebilir depolama alanı, otomatik yönetim ve aşağıdaki gibi yüksek kullanılabilirlik özellikleriyle güvenilir, genel amaçlı bir sunucu olarak kolayca yapılandırılabilir:

  • Yedekli güç kaynağı üniteleri (PSU'lar)
  • Çalışır durumda takılabilir ve değiştirilebilir PSU'lar, HDD'ler ve fanlar
  • Hataya dayanıklı sanal makine denetleyicileri için çift SD kartı seçeneği

 

BT yönetim görevlerinizi basitleştirin ve otomatik hale getirin

Veri merkezi sunucularınızı dilediğiniz şekilde yönetin: Bireysel olarak, toplu şekilde, yüz yüze, uzaktan veya akıllı telefonunuzla; seçim size kalmış. Tutarlı yönetim ve 3. taraf entegrasyonu, PowerEdge sunucularının sorunsuz şekilde yönetilmesine olanak sağlar.


BT servis dağıtımına hız kazandırın

Active System Manager'ın birleştirilmiş konsolu ve oldukça sezgisel kullanıcı arabirimi yoluyla altyapı provizyonunu kolaylaştırın, iş yükü dağıtımını hızlandırın ve BT servislerini basitleştirin. En yeni nesil PowerEdge sunucuları için geliştirilmiş ve aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Şablon tabanlı sunucu ve IO yapılandırmaları, kimlik yönetimi ve servis geçiş özellikleri
  • Kullanıma hazır, genişleyen bir şablon kitaplığıyla hızlı iş yükü dağıtımı
  • Red Hat ve VMware çözümleri de dahil olmak üzere servis olarak altyapı (IaaS) ve servis olarak platform (PaaS) için destek özellikli bulut etkinleştirme


Geleceğe hazır veri merkezi

Portföyün tamamında daha fazla ölçeklenebilirlik sunan, yüksek performanslı işleme, büyük bellek kapasitesi ve yenilikçi yerel depolama seçeneklerine sahip en yeni nesil PowerEdge sunucular, iş yükü taleplerinize uyum sağlamak için donanım, yüksek kapasite ve basitleştirilmiş yönetimle bugünkü gereksinimlerinizi karşılar.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2019- ALAMAÇ.