DELL PowerEdge R530 Raf Tipi Sunucu

DELL

DELL PowerEdge R530 Raf Tipi Sunucu DELL

Çok çeşitli iş yüklerinde performansı hızlandırın

Uygun fiyatlı, sanallaştırmaya hazır, 2 soketli raf tipi sunucuya ihtiyaç duyan veri merkezleri için tasarlanmış R530, aşağıdakiler de dahil olmak üzere sık kullanılan çok sayıda iş uygulaması için harika bir platformdur:

  • Posta ve mesajlaşma
  • Dosya ve yazdırma
  • Çalışma grubu iş birliği
  • Web sunucusu
  • Video akışı

 

Ayrıca, R530 ayrılmış bir geliştirme veya yedekleme sunucusu olarak da son derece caziptir.


Performansta doruk noktasını sağlayın

İşlemci başına maksimum 22 çekirdeğe sahip en yeni Intel® Xeon® işlemci E5-2600 v4 ürün ailesiyle iş yüklerinin geniş bir yelpazesinde sonuçları hızlandırın.


Bellek ve I/O performansını şunlarla artırın:

  • Önceki nesil DDR3 RAM'den yüzde 15 kadar daha fazla bellek bant genişliği sunan ve yüzde 30 daha az güç tüketen 12 DIMM yuvası ve DDR4 belleği
  • PCIe Gen2 ile karşılaştırıldığında iki kat daha fazla veri iş hacmi sunan üç PCIe Gen3 yuvası da dahil olmak üzere beş adet PCIe yuvası


Artan çok yönlülüğü keşfedin

Sanallaştırma ve yüksek kullanılabilirlik kümelemesi için hazır olan genişletilmiş bir platform ile değişen iş yükü koşullarına uyum sağlayın. R530, sekiz adede kadar 3,5" sabit sürücü için destek ve veri koruması ve optimum performans için bir dizi RAID seçeneği ile veri artışına kolayca uyum gösterir. Ayrıca Dell’in yenilikçi Hataya Dayanıklı Sanal Makine Denetleyicisi, sanal makine denetleyicisi yedekli çalışması sunarak R530'a, tek hata noktası uygulamalarıyla karşılaştırıldığında ek esneklik sağlar.


Operasyonel verimliliği maksimuma çıkarın

Basitleştirilmiş, sezgisel sistem yönetimi ile zamandan tasarruf sağlayın ve hata potansiyelini azaltın.

  • Yaşam Döngüsü Denetleyicisi özellikli tümleşik Dell Remote Access Controller 8 (iDRAC8) ile dağıtımı, yönetimi ve güncellemeleri otomatik hale getirerek üretim süresini hızlandırın ve daha fazla YG elde edin.
  • OpenManage Mobile ve avuç içi bir aygıt yoluyla dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Dell PowerEdge sunucuların sağlığını ve kullanılabilirliğini izleyerek ve yöneterek veri merkezi kullanılabilirliğini daha verimli bir şekilde denetleyin.
  • Enerji verimliliğine sahip işlemciler, bellek ve güç kaynakları ile enerji bütçenizden en iyi şekilde yararlanın. Fresh Air 2.0 yapılandırmaları, soğutulmuş hava ihtiyacı olmadan genişletilmiş sıcaklıklarda gönül rahatlığıyla çalışmanıza olanak tanır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2019- ALAMAÇ.