DELL PowerEdge C4130 Raf Tipi Sunucu

DELL

DELL PowerEdge C4130 Raf Tipi Sunucu DELL

Amaca yönelik tasarlanmış hızlandırma çözümü

PowerEdge C4130, yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) dahil olmak üzere çeşitli zorlu iş yüklerini hızlandırmak için tasarlanmış son derece yoğun bir raf tipi sunucudur.


Yalnızca 1U alanında dört adede kadar 300 W çift genişlikli GPU hızlandırıcısı veya yardımcı işlemci ve gereksinimlerinize uyarlanmış beş benzersiz yapılandırma ile C4130; alan, maliyet ve yönetim gereksinimlerinizi azaltırken olağanüstü performans, esneklik ve verimlilik sunar.


Bilgi işlem gereksinimlerinizi tam olarak karşılayın

Hızlandırıcı, işlemci, bellek ve I/O seçeneklerinden oluşan esnek bir kombinasyon sunan dengeli bir mimari ile benzersiz iş yükü gereksinimlerinizi karşılayın.

  • En yeni Intel® Xeon® işlemci E5-2600 v4 ürün ailesi (iki adede kadar işlemci) ve 1 TB'a kadar DDR4 belleği ile ölçeklenebilir performans
  • İki adet arka PCle 3.0 yuvası ve InfiniBand FDR için destek ile I/O esnekliği
  • Tek bir CPU'yla  bile dört adede kadar GPU veya yardımcı işlemci desteği de dahil olmak üzere birden fazla yapılandırma seçeneği


Kullanılabilirliği ve verimliliği maksimuma çıkarın

Sunucunuzun güvenilirliğini, verimliliğini ve kullanım kolaylığını artıran çeşitli özellikler sayesinde elde ettiğiniz performansla içiniz rahat olsun.

  • Optimizasyonu sağlanmış soğutma, kablolama ve mekanik parçalar, sızıntı akımının azaltılmasına yardımcı olur ve güvenilir hızlandırıcı performansı sağlar.
  • Yedekli, çalışır durumda takılabilir güç kaynakları ve fanlar gibi arızaya dayanıklı özellikler kullanılabilirliğin sağlanmasına yardımcı olur.
  • Enerji açısından verimli bileşenler, vat başına olağanüstü performans sunar.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2019- ALAMAÇ.