AS3204T v2

ASUSTOR

AS3204T v2 ASUSTOR

Asustor AS-3204T V2 4 Disk Yuvalı 2GB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi

Genel Bakış
 • En son Intel Celeron işlemcilerle desteklenen
 • Aletsiz kurulum için El vida tasarımı
 • Şık elmas plaka kapak tasarımı
 • Özel donanım şifreleme motoruyla donatılmıştır
 • Şimdi iki tane Gigabit bağlantı noktasıyla iki kata kadar hız.
Şimdi iki tane Gigabit bağlantı noktasıyla iki kata kadar hız.Artık iki tane Gigabit RJ-45 Ethernet bağlantı noktasına sahiptir. Yepyeni AS3204T v2, artık 2 Gbps hızına kadar ağ bant genişliği sağlayarak ağ hızlarını en üst düzeye çıkarmak için ağ kümeleme teknolojisini kullanabilir. Ağ performansındaki artış, fotoğrafçılara ve çoklu ortam stüdyolarına büyük kapasiteli dosyaları önceki modellerden daha da hızlı aktarma ve yedekleme becerisi sağlar ve birden fazla eş zamanlı bağlantıyı daha iyi işleyebilirken daha hızlı ve verimli bir özel bulut alanı oluşturmaya yardımcı olur.

7/24 güvenilirlik ve dayanıklılıkTüm ASUSTOR NAS, 7/24 kullanıma uygundur. ASUSTOR NAS cihazları, ekstrem koşullarda dayanıklılığı test etmek için düşürme testleri ve yanma testleri gibi çok sıkı testlerden geçmiştir. Soğutma parçalarının, cihazın uzun ömürlü olmasına yardımcı olmak için ısıyı dağıtmak üzere hassas bileşenlere eklenmiştir.

En sevdiğiniz ortamlara modern bir yetenek ekleniyorAS32 serisi cihazlar NAS estetiğini yeniden tanımlıyor.Şık tasarımı ile ister aile odası ister oturma odası istersenizde ofisinizde kullanılabilir.

Güçten Tasarruf, Paradan TasarrufASUSTOR NAS ürünleri çevreye duyarlı olarak tasarlandı ve geliştirildi. Cihazlarımız kullanıldığında ortalama bir bilgisayardan veya sunucudan çok daha az güç tüketmektedir.Üstelik bizim gelişmiş güç yönetimi özelliklerimiz ile NAS cihazınızı ve Sabit Disklerinizi daha etkili yönetebilirsiniz. Bu elektrik faturasını düşürecek ve tüm disklerinizin ömrünü uzatacaktır. Disk uykudayken AS3204T v2 yalnızda 12.2W güç kullanır. AS3204T v2 normal çalışma koşullarında sadece 26.3 W güç kullanmaktadır.

Aletsiz kurulumAS32 serisinde Dış kapak tasarımı gerektiğinde kaydırarak kolayca açılmasını sağlar. İç sabit disk kızakları ve dış kapak başka bir alet kullanılmadan disklerin kolayca takılabilmesine imkân sağlayan el vidalarına sahiptir.

Tüm dijital varlıklar için yüksek kapasiteli bulut depolamaAS3204T v2 ev kullanıcıları için uygun fiyata yüksek kapasiteli bir NAS cihazı sağlar. Kullanıcılar 4 adet 12 TB Sabit Disk takarak anında 48 GB’a kadar yüksek kapasiteli depolama alanı açabilirler. Kullanıcılar aile toplantılarında, tatillerinde yada kutlamalarda hafıza kartlarındaki depolama sınırları ile karşılaşmayacaklardır. Kullanıcılar yüksek kapasiteli AS3204T v2 ile tüm yüksek kaliteli videolarını ve resimlerini kusursuzca saklayabileceklerdir. Ek olarak Raid 5 ve 6 depolama ayarları ile NAS üzerindeki verileriniz için bilgi kayıplarına, disk arızalarına ve kazalarına karşı kapsamlı koruma sağlar.

Mobil UygulamalarASUSTOR'un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ile herhangi bir yerden NAS'a bağlanmasına olanak tanır. ASUSTOR mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumak amacıyla geçiş kodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Uygulama MerkeziASUSTOR NAS'ın sınırsız potansiyeli ortaya çıkarın. Satın aldığınız ASUSTOR NAS cihazı ile gelen uygulamalar sadece başlangıçtır. 200'den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezinden indirebilirsiniz. Kendiniz için kişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken ASUSTOR NAS cihazlarının sınırsız potansiyeli keşfedebilirsiniz.

Multimedya deneyiminizi güçlendirinÖzel dâhili Hyper- Transcoding teknolojisi ustalıkla ASUSTOR tarafından hazırlandı. Bu teknoloji video çeviri işlemlerinin, CPU donanım hızlandırması kullanılarak daha hızlı ve daha önce hiç olmadığı kadar kolay işlenmesine imkânsağlar. Hyper-Transcoding özelliği kullanılarak yapılan işlemeler normal işlemelere göre 10 kat daha hızlıdır.

En İyi Ev Multimedya Merkezini oluşturunASUSTOR NAS ile talebe bağlı eğlencenin tadını çıkarın. Entegre HDMI arayüzü ve zengin multimedyauygulama yelpazesi, NAS üzerindeki tüm favori multimedya içeriği doğrudan LCD/LED televizyona ya da yükselticiye bağlayarak izlemenizi sağlar.

ASUSTOR NAS Full HD (1080p) çıkışı destekler, bu da filmlerin, TV programlarının, müzik ve fotoğrafların yüksek çözünürlüklü olarak tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, ASUSTOR Uygulama Merkezi ile NAS'ınızın bilgisayarTV ve mobil cihazlar üzerinden multimedya içerik oynatmasını sağlayan UPnP Media Server ve iTunes Server gibi multimedya sunucu uygulamalarını kurabilirsiniz.

Asustor AS-3204T V2 4 Disk Yuvalı 2GB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi Özellikleri

 • İşlemciIntel Celeron 1.6GHz Dual-Core
 • Bellek2 GB
 • Max. Depolama56 TB
 • Disk Boyutu3.5"
 • ArabirimUsb 3.0
 • E-SataYok
 • Fan1 x 120mm
 • Lan Bağlantı Noktası1 x Gigabit Ethernet
 • Boyut165 x 164 x 218 mm
 • Ağırlık1.60 Kg
 • Uyumlu İşletim SistemiWindows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista, Microsoft Server 2003, Microsoft Server 2008, Microsoft Server 2012
 • Garanti24 Ay Garanti

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2019- ALAMAÇ.