AS1002T v2

ASUSTOR

AS1002T v2 ASUSTOR

Asustor AS-1002T V2 2 Disk Yuvalı 512MB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi

Tek Pakette Üstün PerformansAS10 V2 serisi cihazlar Asustor’un ADM işletim sistemi, Gigabit Ethernet arayüzü, çift çekirdekli 1.6 GHz işlemci ile donatılmış olarak geliyor. Donanım ve yazılım optimizasyonu sayesinde, yeni AS10 V2, önceki nesilden %20 daha hızlı olan 110 MB/s üzerinde okuma performansı ve 98 MB/s üzerinde yazma hızları sağlar. Aynı zamanda, iyileştirilmiş ve geliştirilmiş genel sistem performansı, ADM işletim sistemi, uygulama yükleme ve yürütme, fotoğraf albümü tarama, dosya yükleme ve indirme işlemleri sayesinde işler daha hızlı ve verimli hale getirildi.
En Sevdiğiniz Ortamlara Modern Bir Yetenek EkleniyorAS10 V2 serisi cihazlar NAS estetiğini yeniden tanımlıyor. Şık tasarımı ile ister aile odası ister oturma odası isterseniz de ofisinizde kullanılabilir.
Esnek Yapılandırma KapasitesiAS10 V2 serisi, 3.5” sabit sürücülerle tam uyumlu olan güncellenmiş bir dahili sabit sürücü yuvası tasarımına sahiptir. Aynı zamanda büyük kapasiteli sabit diskleri de destekleyen AS10 V2 serisi özel bulut oluşturmak isteyenler için esnekliği arttırır.
Ultra-Sessiz ÇalışmaAS10 V2 serisi cihazlar sistem bekleme konumunda iken yalnızca 19 desibel kadar ses çıkarırlar. Bu da neredeyse iğnenin yere düşme sesine eşittir. Sistem çalışma esnasında 32 desibel ses çıkarmaktadır ki bu özelliği ile sorunsuz ve rahat bir şekilde herhangi bir ortama rahatlıkla yerleştirilebilmesine olanak sağlar.
Güçten Tasarruf, Paradan TasarrufAsustor NAS ürünleri çevreye duyarlı olarak tasarlandı ve geliştirildi. Cihazlarımız kullanıldığında ortalama bir bilgisayardan veya sunucudan çok daha az güç tüketmektedir. Üstelik bizim gelişmiş güç yönetimi özelliklerimiz ile NAS cihazınızı ve Sabit Disklerinizi daha etkili yönetebilirsiniz. Bu elektrik faturasını düşürecek ve tüm disklerinizin ömrünü uzatacaktır. Disk uykudayken AS1002T V2 yalnızca 6.9 W güç kullanır. AS1002T V2 normal çalışma koşullarında sadece 14.1 W güç kullanmaktadır.
Aletsiz KurulumAS10 V2 serisinde dış kapak tasarımı gerektiğinde kaydırarak kolayca açılmasını sağlar. İç sabit disk kızakları ve dış kapak başka bir alet kullanılmadan disklerin kolayca takılabilmesine imkan sağlayan el vidalarına sahiptir.
PC’siz Yazılım KurulumuAiMaster ile 3 adımda mobil kurulum kolaylığı. AiMaster’ın seçkin yönetim (başlatma) işlevi NAS cihazınızı yapılandırmanızı kolay bir hale getirir. Şimdi yapılandırabilir ve NAS cihazınızı kolaylıkla Mobil cihazınız üzerinden kullanabilirsiniz. AiMaster ile yeni kullanıcı ekleyin, yeni NAS uygulamaları yükleyin, ürün yazılımını yükseltin veya sistemin gerçek zamanlı durumuna bakın. AiMaster hepsinin kolaylıkla yapılabilmesine yardım eder.
Tüm Verileriniz İçin Tam KorumaAS1002T V2 modeline 2 adet NAS diski takmanıza izin vererek RAID 1 yapısıyla verilerinizi eş zamanlı saklamanıza ve yedeklemenize olanak sağlar. Güvenli ağ bağlantıları, size stressiz erişim ile ADM güvenlik yapılandırmalarında verileriniz için daha gelişmiş koruma sağlar.
- Güvenlik Duvarı
- AES 256-Bit Paylaşımlı Klasör Şifrelemesi
- Güvenilir IP Listesi, Kara Liste, GEO IP
- VPN Bağlantıları (PPTP, OpenVPN)
- HTTPS Bağlantıları (Web Arayüzü, Mobil Cihazlar)
- Şifrelenmiş Bağlantılar (FTP SSL/TLS, SSH, SFTP, Rsync ve SSH)
- Sistem Bildirimleri (E-posta, SMS)
Platformlar Arası Çoklu Kullanıcı ErişimiAsustor NAS sorunsuz çapraz platform ve çoklu kullanıcı erişimi, bir PC, dizüstü bilgisayartablet veya akıllı telefon kullanıyorsanız, kolayca NAS için Windows, Mac OS X ve Unix işletim sistemlerine bağlanmak için olanak sağlar.

Kapsamlı Yedekleme ÇözümleriAS10 V2 serisi cihazlar çeşitli yedekleme seçenekleri sunar ve Amazon S3, Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box.net, HiDrive, Ralus, WonderBox, xCloud ve CrashPlan dahil olmak üzere çeşitli bulut depolama servislerine bağlanır.

Ayrıca, verileriniz için uygun yedekleme sağlamak üzere FTP Explorer, USB harici sabit disk muhafazaları, harici sabit diskler ve yerel yedekleme de kullanabilirsiniz. Windows, Mac veya Linux sistemlerden hangisini kullandığınız önemli değil, Asustor yedekleme ihtiyaçlarına uygun araçlar sağlar.
Mobil UygulamalarAsustor’un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ile herhangi bir yerden NAS’a bağlanmasına olanak tanır. Asustor mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumak amacıyla geçiş kodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.
Uygulama MerkeziAsustor NAS’ın sınırsız potansiyelini ortaya çıkarın. Satın aldığınız Asustor NAS cihazı ile gelen uygulamalar sadece başlangıçtır. 200’den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezi’nden indirebilirsiniz. Kendiniz için kişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken Asustor NAS cihazlarının sınırsız potansiyelini keşfedebilirsiniz.
İdeal, Ev Multimedya SunucuAS10 V2 serisi dahili işlemcisinin gücü ile hızlı bir şekilde fotoğraflar arasında gezinmenizi ve görüntülemenizi sağlar. Çok çeşitli multimedya sunucu uygulamaları ile UPnP/DLNA destekli cihazlardan, İnternet tarayıcılardan, tabletlerden ve akıllı telefonlardan takılmadan yüksek kalitede video izlenebilmektedir.
Dilediğinizde Ulaşabileceğiniz Büyük Video Koleksiyonu; LooksGoodLooksGood, özel bir multimedya veritabanı oluşturarak AS10 V2 serisi cihazlardaki tüm multimedya içeriğine göz atmanıza izin verir. Videolarınızı uzun indirme süreleri beklemeden internet gezginini kullanarak NAS’ınızdan direkt olarak izleyebilirsiniz. İster Full HD (1080p) yüksek çözünürlüklü filmler, ister sürekli izlediğiniz diziler, isterseniz de kaydettiğiniz TV programlarına dilediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Hatta birçok dilde altyazı ve farklı ses seçenekleri ile filmleri farklı dillerde izleyebilirsiniz. LooksGood, gerçekten kapsamlı bir çevrim içi sinema deneyimi sağlar.
Kapsamlı Gözetim SistemiGüçlü Asustor NAS bir gözetim sistemi kurmak isteyen ev ve SMB kullanıcıları için en uygun güvenilirlik sağlar. 4 adet ücretsiz kamera lisansı ile daha küçük talepleri olan kullanıcılar için son derece uygun maliyetli gözetim çözümü haline sunulmaktadır. Daha büyük talepleri olan kullanıcılar için, kamera kanal sayısını arttırmak için lisans satın alınabilir kamera bağlantısını 8 adede kadar genişletebilir. Gözetim Merkezine karşılık gelen mobil uygulamayı AiSecure kurduktan sonra, kullanıcılar herhangi bir yerden en değerli varlıklarını canlı gözetim ile kendi akıllı telefonlarında izlemeleri mümkün olacak.
Foto Galeri İle En Sevdiğiniz Anıları Yeniden YakalayınUnutulmaz tatiller, buluşmalar, düğünler, mezuniyetler ve daha fazlası. Foto Galeri, hayatınızdaki tüm o sihirli anlara ait fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenlemenize yardımcı olur.

Foto Galeri, fotoğraflar için kolayca arama yapan sade arayüzü ile kolay fotoğraf yönetimi sağlayan özel bir web fotoğraf albümü. Foto Galeri albüm listesinde görünen albüm kapakları, içeriğini tek bakışta görüntülemenizi sağlayan 5 küçük resim içeriyor. Ücretsiz AiFoto mobil uygulaması çektiğiniz fotoğrafların anında yedeklenmesini sağlarken, sosyal medyada tek tıklamayla paylaşma, fotoğrafları arkadaşlarınızla ve ailenizle anında paylaşmanıza olanak tanır.
Müzik Kutusu SoundsGoodSoundsGood, müzikseverler için geliştirilmiş bir müzik çalar uygulamasıdır. Asustor NAS kullanıcıları SoundsGood’u uygulama merkezinden indirebilir ve kurabilir. Müzik koleksiyonunu veya kişisel bestelerini SoundsGood müzik kütüphanesine aktardıktan sonra, kullanıcılar kendi özel müzik akış platformlarına sahip olacaklar.

Artık müziğinize istediğiniz yerden erişebilir ve hatta müzik koleksiyonunuzu aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. SoundsGood ile her kullanıcı kendi kişiselleştirilmiş müzik koleksiyonuna ve çalma listesine sahip olabilir. Ücretsiz AiMusic uygulamasını yükledikten sonra doğrudan NAS’ınızdan mobil cihazınıza müzik akışı da yapabilirsiniz.
Müzik Arşiviniz Bütün BilgisayarlardaHala müzik ve film koleksiyonlarınızı farklı bilgisayarlara mı kaydediyorsunuz? Disk alanınız kalmadı mı? İhtiyacınız olan şey iTunes Server. Artık tüm müzik ve filmlerinizi Asustor NAS cihazınıza kaydedebilir ve yerel ağ içerisindeki herhangi bir Mac ya da Windows bilgisayardan oynatabilirsiniz. AirPlay, iOS Uzak eşleştirme ve oynatma listeleri de desteklenmektedir.

AS1002T v2 - Dijital Ev İçin İdeal Giriş Seviyesi NAS
 • Olağanüstü aktarım performansı
 • Ultra-sessiz çalışma
 • Enerji verimli düşük güç tüketimi
 • Aletsiz kurulum için el vida tasarımı
 • Şık elmas plaka kapak tasarımı
Donanım Özellikleri
CPUMarvell ARMADA-385 1.6GHz (Dual-Core) İşlemci
Bellek512MB
HDD2 x SATA3 6Gb/s; 3.5” HDD
GenişletmeUSB 3.0 x 2
Genişletme Birimine Sahip Maks. Sürücü Yuvası10
Boyut (H x W x D)165 x 102 x 218 mm
Enerji Tüketimi14.1 W (Çalışma) / 6.9 W (Disk Hazırda Bekletme)

İşletim Sistemi
 • ADM 3.1’den itibaren
 • Internet üzerinden Firmware güncellemesini destekler
Desteklenen İşletim Sistemi
 • Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Server 2003, Server 2008, Server 2012
 • Mac OS X 10.6 ve üstü
 • UNIX, Linux, and BSD
Desteklenen Tarayıcılar
 • Internet Explore 11 ve üstü
 • FireFox
 • Chrome
 • Safari
 • Microsoft Edge
Ağ Protokolleri
 • CIFS / SMB, SMB 2.0 / 3.0, AFP, NFS, FTP (Unicode desteği), TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS, Proxy, SNMP, Syslog
Dosya Sistemi
 • Dahili Disk: EXT4
 • Harici Disk: FAT32, NTFS, EXT3, EXT4, HFS+, exFAT
iSCSI/IP-SAN
 • Maksimum Hedef: 64
 • Maksimum LUN: 64
 • Maksimum Anlık Disk Görüntüsü Alma Tek Lun için: 256
 • Hedef Maskeleme
 • LUN Eşleme
 • ISO Dosya Takma
 • MPIO Destekler
 • Kalıcı (SCSI-3) Rezervasyonları
Özelleştirilebilir Giriş Sayfası
 • 2 Farklı Taslak‘tan seçim
 • Değiştirilebilir Başlık, Resim ve Arka Plan
 • Resim Alma Fonksiyonu
Disk Yönetimi
 • Planlanmış Bozuk Blok Taramaları
 • Planlanmış S.M.A.R.T Taramaları
 • TCP/IP (IPv4 & IPv6)
 • Link Birleştirme: 0
 • Jumbo Frame (MTU)
 • VLAN
 • EZ Connect
 • Kablosuz Ağ
 • DDNS ve EZ-Router
 • Wake-on-LAN Destekler (WOL)
Yedekleme Çözümleri
 • Rsync (Remote Sync) Yedekleme
 • Bulut Yedekleme
 • FTP Yedekleme
 • Harici Yedekleme
Sistem Yönetimi
 • Günlük Tipi: Sİstem Günlüğü, Bağlantı Günlüğü, Dosya Erişim Günlüğü
 • Gerçek Zamanlı Çevrim içi Kullanıcı Monitörü
 • Gerçek Zamanlı Sistem Monitörü
 • Kullanıcı Kotası
 • Sanal Sürücü (ISO Takma, Maksimum 16)
 • UPS Desteği
Ağ Geri Dönüşüm Kutusu
 • Paylaşılan Klasör Tabanlı
 • Orjinal Dizin Yapısı ve Dosya İzinleri
 • Tek tıkla geri yükleme
 • Planlı Geri Dönüşüm Kutusu Boşaltma
 • Filtreleme Kuralları: 1-Dosya Büyüklüğü / 2-Dosya Uzantısı
Erişim Denetimi
 • Maksimum Kullanıcı Desteği: 1024
 • Maksimum Grup Sayısı: 256
 • Maksimum Paylaşılan Klasör Sayısı: 256
 • Maksimum Eş Zamanlı Bağlantı Sayısı: 128
 • Windows Aktif Dizini Destekler
 • Windows Aktif Dizini / LDAP Destekler
ACL
 • Hem Windows ACL hem de Linux ACL izin yapılandırma yöntemlerini sağlar
 • Belirli paylaşılan klasörler için Windows ACL'yi etkinleştirebilir
 • Windows’un 13 farklı gelişmiş izin ayarı için kapsamlı destek
 • ADM içerisinden Windows ACL izin ayarlarını görüntüleyebilir
 • Yerel kullanıcı ve grupları destekler
 • Özel izin sıfırlama özelliği, kullanıcıların varsayılan izinleri hızlı bir şekilde geri yüklemesini sağlar
Güvenlik
 • AES 256-Bit Klasör Şifreleme
 • Güvenlik Duvarı: Yetkisiz Erişimi Önle
 • Alarm Bildirimleri: E-posta, SMS
 • Şifreli Bağlantılar: HTTPS, FTP over SSL/TLS, SSH, SFTP, Rsync over SSH
 • Yerleşik Donanımsal Şifreleme: AS70/61/62 ve 10 serisi (AES-NI destekler)
Network Defender
 • Otomatik Siyah Liste
 • Güvenli Liste
 • Siyah/Beyaz Liste
 • IP/IP Aralığı / Coğrafi Konum Destekli (Geolocation)
Harici Cihazlar
 • USB Harici Depolama Cihazlarını Destekler
 • USB Wi-Fi Dongle Desteği
 • Bluetooth Dongle/Hoparlör Desteği
 • USB Yazıcı Desteği
 • USB DAC/IR Alıcı/Klavye/Fare Desteği
 • CD ROM Sürücü/DVD ROM Sürücü/Blu-Ray ROM

Asustor AS-1002T V2 2 Disk Yuvalı 512MB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi Özellikleri

 • İşlemciMarvell ARMADA-385 1.6GHz (Çift Çekirdek) İşlemci
 • Bellek512 MB
 • Max. Depolama28 TB
 • Disk Boyutu3.5"
 • ArabirimUsb 3.0
 • Fan1 x 70mm
 • Lan Bağlantı NoktasıGigabit Ethernet
 • Boyut165(H) x 102(W) x 218(D) mm
 • Ağırlık0.99Kg
 • Uyumlu İşletim SistemiWindows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X 10.6, Microsoft Server 2003, Microsoft Server 2008, Microsoft Server 2012
 • Garanti24 Ay Garanti

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2019- ALAMAÇ.