Orkestra

Orkestra
Orkestra
Orkestra, firmaların bilgilerini koruyan, verimliliklerini arttıran ve maliyetlerini düşüren Akıllı İş Platformu'dur. Firmaların ekonomik olarak Orkestra'ya çok kolay sahip olabilmeleri için Orkestra'nın tüm işletmeler için aynı olan temel fonksiyonları kategorilendirilmiş ve firmaların hizmetine paketler olarak sunulmuştur.

Orkestra, firmaların bilgilerini koruyan, verimliliklerini arttıran ve maliyetlerini düşüren Akıllı İş Platformu'dur.
Firmaların ekonomik olarak Orkestra'ya çok kolay sahip olabilmeleri için Orkestra'nın tüm işletmeler için aynı olan temel fonksiyonları kategorilendirilmiş ve firmaların hizmetine paketler olarak sunulmuştur.

Orkestra Ritim

Orkestra Ritim tüm işletmelerin ortak olarak ihtiyaç duyduğu "Güvenli Dosyalama Yönetimi", "Güvenli E-Posta Sunucusu", "Faks Sunucusu" ve "Toplu Gönderi Yönetimi" gibi enstrümanlarını içerisinde barındıran Orkestra ile tanışma paketidir.

Orkestra ritim işletmenizde Orkestra kurmak için gerekli bir pakettir. İçerisindeki Güvenli Dosyalama Sistemi ile birlikte , işletim sistemlerinin sunduğu dosyalama sisteminin çok ötesinde güvenli ve özelleştirilebilir bir dosyalama sistemi sunar.

Dahili e-posta sistemi ile birlikte sınırsız e-postayı yönetebilir ve tüm gelen/giden mesajları yedekleyebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın değişmesi yada formatlanması durumunda bile hiçbir bilgi kaybınız olmaz.

Adres ve gönderi yönetimi ile merkezi bir alanda yetkilendirilmiş adres defterinizi saklayabilirsiniz. Adres defterinizi çeşitli programlar ile LDAP üzerinden paylaşabilirsiniz.

Gönderi yönetimi ile tüm adreslere toplu olarak posta, e-posta, SMS ve faks gönderebilirsiniz. Yaptığınız tüm gönderileri firma ve kişiler ile otomatik olarak eşleştirilmekte ve ilişkilendirilmektedir.

Orkestra Görev Yönetimi

Kurum ve firmalardaki en bürük sorunlardan biri görevlerin takip edilememesidir.

Bir çok çalışan yaptığı işlerin yoğunluğu ve diğer bazı nedenlerden ötürü yapması gereken görevleri takip edememektedir.

Görevler in sırasıyla düzgün bir şekilde yapılmaması firma içerisinde verimsizliğe ve motivasyon eksikliğine sebep olmaktadır.

Diğer programlardaki görev yönetimi:

Bir çok program görev yönetimi kavramını görev atama ve tamamlama üzerine kurmuştur. Görev bu durumda durağan bir kayıttır. Sadece belirli alanları güncellenmekte ve görevin tamamlanması sonrasında görevin bittiğine dair işaretlenmektedir.

Orkestra Görev Yönetimi

Orkestra görev yönetimine yaşayan bir süreç olarak bakmaktadır. Görev zamanla bir kişiden bir diğerine geçebilir.

Görev üzerinde yer alan özellikler değişebilir veya eklentiler zamanla değişebilir. Burada önemli olan görev üzerinden yapılan tüm değişikliklerin ayrı ayrı tutulması ve görev içerisinde iken bu değişikliklerin listelenebilmesidir.

Görevde yapılan değişiklik kaydı, hiçbir şekilde silinemez.

Çözümlerimiz