İş İstasyonu

İş İstasyonu
İş İstasyonu
Neden İş İstasyonunu Tercih Etmeliyim ? Birbirleriyle uyumlu bileşenler. Bilgisayar üzerinde bulunan tüm bileşenler DELL ve HP gibi, dünyanın en büyük iki bilgisayar üreticisi tarafından en yüksek performansı sunacak biçimde seçilir ve bir araya getirilir.

Birbirleriyle uyumlu bileşenler.
Bilgisayar üzerinde bulunan tüm bileşenler DELL ve HP gibi, dünyanın en büyük iki bilgisayar üreticisi tarafından en yüksek performansı sunacak biçimde seçilir ve bir araya getirilir. Dolayısıyla bir workstation, aynı konfigürasyona hatta daha yüksek konfigürasyona sahip bir toplama PC'den çok daha yüksek performansa sahiptir. Firmamız tarafından çeşitli yazılımlar üzerinde yapılan testlerde 2 ila 10 kata varan performans artışları tespit edilmiştir.

İş istasyonları daha güvenilirdir.
ECC (hata kontrolü ve düzeltme) özellikli bellekleri, kuvvetli güç kaynakları ve karmaşık soğutma sistemleri iş istasyonlarını sıradan PC'lere oranla çok daha güvenli kılar. Ürünler, geliştirme aşamasında en zorlu yazılım testlerine tabi tutularak 3D, CAD, render, analiz, grafik, animasyon ve benzeri alanlardaki yazılımlardan sertifikasyon alarak piyasaya sürülür. Bu sertifikasyon iş istasyonlarının uzun yıllar problemsiz olarak kullanılabileceğinin bir göstergesidir. Böylece iş istasyonları, uzun emek harcanmış çalışmaların tam ortasında kilitlenen bir bilgisayarın dezavantajlarını ortadan kaldırır.

Grafik, analiz, tasarım gibi yüksek özellik gerektiren uygulamalar için özel olarak dizayn edilmiştir.
nVidia'nın profesyonel Quadro serisi ekran kartları sayesinde en ağır 3D çalışmalarda bile yaşanan problemleri ortadan kaldırır. Ekrandaki görüntü bozulmaları, ağırlaşma, donma gibi sıkıntıların oluşmasını engeller. Quadro serisi ekran kartları, çok daha küçük miktarda belleklere sahip olsalar bile, oyun kartlarından kat kat yüksek 3d performansı vermektedir.

Gelişmiş ürün desteği ve uzun ömür
İş istasyonları, üreticileri tarafından verilen "3 yıl yerinde servis" garantisi ile birlikte gelir. Hem kullanılan parçaların kalitesi hem de benzersiz ürün desteği sayesinde iş istasyonları ortalama 2-3 yıl daha uzun ömürlüdür. Dolayısıyla yatırım geri dönüşü fazlasıyla yüksektir.

Çözümlerimiz